Doğal Ahşap Mobilya, sağlık ve şıklığı getiriyor. - Neva Mobilya | Neva Mobilya ile yaşam alanlarınız daha konforlu...
Neva Design, Doğal Ahşap mobilya, yenilik ve teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, ihtiyacınız olan her ebat ve kalitede ürünü en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.
Doğal Ahşap Mobilya
1678
post-template-default,single,single-post,postid-1678,single-format-standard,bridge-core-2.0.1,ajax_updown,page_not_loaded,,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-19.0.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Doğal Ahşap Mobilya, sağlık ve şıklığı getiriyor.

Doğal Ahşap Mobilya ürünleri son zamanlarda ev dekorasyonu için en çok tercih edilen seçenekler arasında. Sıcak bir ev dekorasyonu için oturma odası, yemek odası ve  yatak odasında kullanabileceğiniz mobilya seçenekleri indirimli fiyat avantajları ile Neva Design’da. Sehpa, masa, tv sehpası, ve bir çok model için ürünlere göz atmanız yeterli.

Doğadan Gelen Sıcaklık

Ahşap renkleri konusunda şunu belirtmeden geçmemek gerekiyor: Her ağacın tonu elbette ki farklıdır. Örneğin kavak ağacından üretilen keresteler türüne göre beyaza yakın tonlarda, sarımsı olur; kestane ise yine sarımsı tonlara sahip olmakla birlikte griye de çalabilir. Meşe, ceviz ve karaağaç gibi ağaç türleri ise nispeten daha koyu renk keresteler üretir. Ancak ahşabın koyu, açık, kızılımsı, sarımsı tonajını ortaya çıkaran şey ağaç cinsi olduğu kadar verniktir de. Yani belirli ağaçların belirli tonlara sahip olduğu doğru ancak farklı vernik uygulamaları ile bu tonlar değişebilir. Açık renkli bir ağaç türünden üretilmiş bir mobilyayı vernikle koyulaştırabilirsiniz. Kısacası her ne kadar iyi bir ahşap uzmanı iseniz mobilyanın renginden ve dokusundan ağacın cinsini tahmin edebilseniz de,rengi belirleyen ana unsur verniktir.

Neva Design, mutluluk formulunu sunuyor

Neva Design, İhtiyacınız olan tüm mobilya gereksinimlerini size özel tasarlayıp, titiz işçiliğini yüksek kalitedeki ürünleri ile birleştirerek sizlere sunuyor.

Yenilik ve teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, ihtiyacınız olan her ebat ve kalitede ürünü en uygun fiyata sizlere sunan Neva Design,  tüm ahşap uygulamalarını yer ve mekan gözetmeksizin tasarlıyor, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

No Comments

Post A Comment

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?